Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 725/3 -2016-11-25 - Про видалення зелених насаджень по пр. Ювілейному, 27

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 № 61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 № 375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви фізичної особи - підприємця Громак Л.Г. про видалення зелених насаджень у зв’язку з реконструкцією нежитлових приміщень № 3, 4 під магазин промислових товарів та офіс з улаштуванням окремого входу по пр. Ювілейному, 27, згідно з проектною документацією «Реконструкція нежитлових приміщень № 3, 4 під магазин промислових товарів та офіс з улаштуванням окремого входу по пр. Ювілейному, 27», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити фізичній особі - підприємцю Громак Л.Г. при проведенні робіт з реконструкції нежитлових приміщень № 3, 4 під магазин промислових товарів та офіс з улаштуванням окремого входу по пр. Ювілейному, 27 видалити 60,0 м2 газону звичайного, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 07.10.2016 № 238.

2. Фізичній особі - підприємцю Громак Л.Г. сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 4417,06 грн. (чотири тисячі чотириста сімнадцять гривень 06 копійок);

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати фізичній особі - підприємцю Громак Л.Г. копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню після отримання його від загального відділу виконавчого комітету міської ради.

3.2. Видати фізичній особі - підприємцю Громак Л.Г. ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання нею документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.


 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet