Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 725/4 -2016-11-25 - Про видалення зелених насаджень на території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег–2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 № 61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 № 375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень» на підставі заяви обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» про видалення зелених насаджень у зв’язку з благоустроєм та озелененням території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 05.08.2016 № 431 «Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012», згідно з проектною документацією «Благоустрій та озеленення території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова» виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012» при проведенні робіт з благоустрою та озелененню території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова, видалити 23 дерева, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 04.10.2016 № 224.

2. Обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012»:

2.1. Сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 16 985,78 грн. (шістнадцять тисяч дев’ятсот вісімдесят п’ять гривень 78 копійок).

2.2. Забезпечити збереження зелених насаджень, що залишаються на місці (13 дерев).

2.3. Провести роботи з благоустрою та озелененню території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова згідно з проектною документацією «Благоустрій та озеленення території загального користування, що примикає до території обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» на перехресті вул. Набережна та вул. Котельникова».

2.4. Забезпечити належний догляд за висадженими зеленими насадженнями.

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012» копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню після отримання його від загального відділу виконавчого комітету міської ради.

3.2. Видати обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012» ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.


 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet