Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 736 -2016-11-25 - Про подання проекту рішення

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 7 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указом Президента України від 11.07.2005 № 1086 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей», Положенням про дитячий будинок сімейного типу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 №564, Порядком забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які перемістилися з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №356, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:                                                                                             

1. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради внесення змін до міської Програми «Забезпечення дитячих будинків сімейного типу необхідними меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням міської ради від 25.08.2016 № 33 шляхом викладення її у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Маляренко А.Є.).


 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

Прикріплені файли:

Додаток - рішення ЗМР.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet