Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 750 -2016-11-25 - Про передачу меморіальних дошок загиблих учасників АТО балансоутримувачу

Розглянувши акт інвентаризаційної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району від 15.07.2016 щодо встановлених в Шевченківському районі в травні 2016 року 9-ти меморіальних дошок загиблих учасників АТО, та на підставі протоколу засідання робочої групи з питань міської топоніміки від 27.05.2016 № 3, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Передати меморіальну дошку Заїки О.Г., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 95 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Богдана Завади, 16, на баланс територіального відділу освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

         2. Передати меморіальну дошку Сиротіна Є.О., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, пр. Моторобудівників, 60, на баланс територіального відділу освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

         3. Передати меморіальну дошку Щербака Д.Д., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Шевченка, 241, на баланс територіального відділу освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

         4. Передати меморіальну дошку Денщикова А.А., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 65 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, пр.Моторобудівників, 26, на баланс територіального відділу освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

         5. Передати меморіальну дошку Калініна С.В., яка встановлена на фасаді Державного  навчального закладу «Запорізький професійний  промисловий ліцей» за адресою: м. Запоріжжя, Бульвар Вітчизняний, 20а, на баланс Державного навчального закладу «Запорізький професійний промисловий ліцей».

         6. Передати меморіальну дошку Дужика Є.Є., яка встановлена на фасаді Державного навчального закладу «Запорізькій промисловий ліцей» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Миколи Краснова, 8, на баланс Державного навчального закладу «Запорізькій промисловий ліцей».

         7. Передати меморіальну дошку Білокобильського С.М., яка встановлена на території 55-ї окремої артилерійської бригади за адресою: м. Запоріжжя,     вул. Стефанова, 1, на баланс 55-ї окремої артилерійської бригади.

         8. Передати меморіальну дошку Завгороднього І.М., яка встановлена на фасаді будинку за адресою: м. Запоріжжя, вул. Вороніна, 9, на баланс комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради.

         9. Передати меморіальну дошку Катанова В.В., яка встановлена на фасаді Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Виробнича,15, на баланс Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

         10. Встановити меморіальну дошку Почесному громадянину м. Запоріжжя, Герою Соціалістичної Праці, заслуженому машинобудівнику України, доктору технічних наук, професору, народному депутат України першого скликання, дійсному члену Академії інженерних наук України, академіку Нью-Йорської академії наук Пораді О.М., на фасаді будинку за адресою: м. Запоріжжя, вул. Олексія Поради, 1.

         11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.


 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet