Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 752/8 -2016-11-25 - Про затвердження змін до статуту дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Запорізької міської ради Запорізької області, викладених у новій редакції статуту

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізичну культуру і спорт», постановами Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових  підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру»,  від 05.11.2008 № 993 «Про затвердження положення про дитячо-юнацьку спортивну школу» зі змінами і доповненнями, рішенням  Запорізької міської ради від 27.04.2016 № 36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» та з метою приведення статуту у відповідність до норм чинного законодавства України виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити зміни до статуту дитячо-юнацької спортивної школи  № 8 Запорізької міської ради Запорізької області, викладені у новій редакції  статуту (додається).

 Місцезнаходження: 69068, м. Запоріжжя, вул. Фелікса Мовчановського, буд. 52-А.

2. Доручити директору  дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Запорізької міської ради Запорізької області провести реєстрацію нової редакції статуту відповідно до норм чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.


 

Міський голова                                                                      В.В.Буряк

Прикріплені файли:

статут 752_8.rtf


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet