Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 752/14 -2016-11-25 - Про затвердження змін до статуту дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив» міста Запоріжжя, викладених у новій редакції статуту

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізичну культуру і спорт», постановами Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових  підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру»,   від 05.11.2008 № 993 «Про затвердження положення про дитячо-юнацьку спортивну школу» зі змінами і доповненнями, рішенням  Запорізької міської ради від 27.04.2016 № 36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів», рішенням Запорізької міської ради від 25.08.2016 № 60 «Про відкриття відділення з  важкої атлетики у дитячо-юнацькій спортивній школі «Локомотив» міста Запоріжжя» та з метою приведення статуту у відповідність до норм чинного законодавства України виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити зміни до статуту дитячо-юнацької спортивної школи  «Локомотив» міста Запоріжжя, викладені у новій редакції  статуту (додається).

 Місцезнаходження: 69037, м. Запоріжжя,  вул. Чубанова, буд. 1Г.

2. Доручити директору  дитячо-юнацької спортивної школи  «Локомотив» міста Запоріжжя провести реєстрацію нової редакції статуту відповідно до норм чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.


 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Статут 752_14.rtf


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet