Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 766 -2016-12-14 - Про організацію зупинки громадського транспорту та автобусного маршруту загального користування «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями та від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами і доповненнями, наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорту маршруту» (зі змінами),  наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 №21 «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту», Програмою вдосконалення пасажирського транспорту в місті Запоріжжі на 2016 рік, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №39, враховуючи лист ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати зупинку громадського автотранспорту «Бородінський мкрн» по вул. Товариській:

1.1. Біля будинку 37А, за рухом транспорту в напрямку вул. Котляревського.

1.2. Біля будинку 56, за рухом транспорту в напрямку вул. Ладозької.

2. Організувати автобусний маршрут загального користування «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» відповідно до напрямків, зазначених у додатку 1 до даного рішення, та присвоїти йому тимчасовий номер 18.

3. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради:

3.1. Створити комісію з обстеження доріг та дорожніх об’єктів на автобусному маршруті №18 «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн».

3.2. Розробити паспорт автобусного маршруту загального користування №18 «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн», відповідно до п.2 даного рішення.

3.3. Залучити для проведення пасажирообстеження за автобусним маршрутом № 18 «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» комунальне підприємство «Запоріжелектротранс» шляхом укладання, терміном до трьох місяців, договору, згідно з додатком 2 до даного рішення.

3.4. За результатами пасажирообстеження маршруту №18  «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» та висновків комісії, зазначеної у  п. 3.1 даного рішення, підготовити пропозиції щодо відкриття зазначеного маршруту та винесення його на конкурс.

4. Доручити комунальному підприємству «Запоріжелектротранс»:

4.1. Використовувати, під час проведення заходів з вивчення попиту населення на перевезення за маршрутом №18 «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн», 9 автобусів класу І,ІІ в звичайному режимі руху з тарифом 3,00 грн.

4.2. Організувати проведення обстеження пасажиропотоків на автобусному маршруті загального користування №18 «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» за власний кошт. Для забезпечення комфортабельних умов перевезень пасажирів на даних маршрутах, при визначенні необхідної кількості транспортних засобів, передбачити пріоритетним наступний критерій – І,ІІ клас (до 100 пасажиромісць) в звичайному режимі.

4.3. Надати до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради:

4.3.1. Результати обстеження пасажиропотоку на автобусному маршруті загального користування, визначеному п.2 даного рішення.

4.3.2. Проекти розкладів руху автобусів, розроблених відповідно до результатів пасажирообстеження та вимог діючого законодавства.

4.4. Облаштувати зупинку громадського автотранспорту, визначену п. 1 даного рішення, згідно з вимогами діючого законодавства. Про виконання робіт повідомити районну адміністрацію Запорізької міської ради по Дніпровському району та управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 766.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet