Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 767 -2016-12-14 - Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству «Титан»

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення комунального підприємства «Запорізьке міське інвестиційне агентство» та комунального підприємства «Титан», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Запорізьке міське інвестиційне агентство» та передати в господарське відання комунальному підприємству «Титан» майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» передати, а комунальному підприємству «Титан» прийняти в господарське відання майно комунальної власності  згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати комунальне підприємство «Титан» надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                               В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 767 .rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet