Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 773/5 -2016-12-19 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення інспекції з благоустрою Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління виконавчого комітета Запорізької міської ради та передати в оперативне управління інспекції з благоустрою Запорізької міської ради майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити виконавчому комітету Запорізької міської ради передати, а інспекції з благоустрою Запорізької міської ради прийняти в господарське відання майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати інспекцію з благоустрою Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання п. 2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                          В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 773_5.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet