Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 774/7 -2016-12-19 - Про передачу в користування за договором позички нежитлових приміщень по вул. Авраменка, 14-а Дитячій лікарні №1

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», на підставі звернення Дитячої лікарні №1, згоди департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати Дитячій лікарні №1 в користування за договором позички нежитлові приміщення загальною  площею 104,5 кв.м будівлі (літ. А-2) по вул. Авраменка, 14-а, згідно з додатком 1 до цього рішення, які перебувають в оперативному управлінні комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», строком на 2 роки 11 місяців для здійснення медичної діяльності, віднесеної до вторинного рівня надання медичної допомоги населенню.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» укласти договір позички на нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, з Дитячою лікарнею №1.

3. Дитячій лікарні №1 укласти договори на відшкодування витрат за отримані комунальні послуги з підприємствами-постачальниками комунальних послуг або з балансоутримувачем об’єкту позички.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 774_7.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet