Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 774/8 -2016-12-19 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички частини нежитлового приміщення в будинку №6 по вул.Цитрусовій комунальному підприємству "Титан"

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядуванні в Україні", рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 "Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя", на підставі звернення комунального підприємства "Титан", враховуючи згоди департаменту з управління житлово – комунальним господарством Запорізької міської ради, комунального підприємства "Наше місто" Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати за стандартизованою оцінкою в безоплатне користування за договором позички комунальному підприємству "Титан" частину нежитлового приміщення ІІІ цокольного поверху (літ.А-5) загальною площею 158,30кв.м, у складі приміщень №№1-15 в будинку №6 по вул.Цитрусовій, що перебуває на балансі комунального підприємства "Наше місто" Запорізької міської ради, для розміщення майстрів Шевченківської дільниці та робітників з прибирання прибудинкової територій підприємства строком на 2 роки 11 місяців.

2. Комунальному підприємству "Наше місто" Запорізької міської ради укласти договір позички частини нежитлового приміщення, зазначеної в п.1 даного рішення, з комунальним підприємством "Титан".

3. Комунальному підприємству "Титан" укласти договори з балансоутримувачем об’єкта позички зазначеного в п.1 даного рішення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та з постачальниками комунальних послуг.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet