Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 786/1 -2016-12-19 - Про організацію зупинок громадського автотранспорту загального користування по вул. Оптимістичній та вул. Павлокічкаській

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями, наказами Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» та Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 №21 «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту», враховуючи лист Запорізької обласної державної адміністрації, звернення депутата Запорізької міської ради Рябцева В.В., звернення Лисечко О.В., протокол виїзної наради з питання організації зупинок громадського транспорту по вул. Павлокічкаської, б.6 від 01.11.2016, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати зупинки громадського автотранспорту загального користування:

1.1. Зупинку «4 міська лікарня» по вул. Оптимістичній, біля будинку 14, за рухом транспорту в напрямку вул. Історичної.

1.2. Зупинку «вул. Фінальна» по вул. Павлокічкаській:

1.2.1. Біля будинку 3А, за рухом транспорту в напрямку вул. Фінальної.

1.2.2. Між будинками 2 та 4, за рухом транспорту в напрямку  вул. Оптимістичної.

2. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району:

2.1. Організувати проведення заходів з обладнання зупинки, визначеної п.1 даного рішення, у відповідності до діючого законодавства та протоколу виїзної наради з питання організації зупинок громадського транспорту по вул. Павлокічкаської, б.6 від 01.11.2016.

2.2. Повідомити управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради про завершення заходів з обладнання та введення вищезазначеної  зупинки в експлуатацію, з наданням відповідних документів.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, на підставі документів, зазначених п.2.2 даного рішення, організувати заходи з внесення нових зупинок до Переліку зупинок громадського автотранспорту м.Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.04.2008 №152, а також до автобусних маршрутів загального користування.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet