Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 818 -2016-12-19 - Про подання проектів рішень

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про затвердження Міської цільової програми надання автотранспортних та господарських послуг структурним підрозділам  та виконавчому комітету міської ради».

2. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення членства Запорізької міської ради в Асоціаціях», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 № 3 (зі змінами).

3. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської цільової програми підтримки засобу масової інформації місцевого значення – КП «Редакція газети «Запорозька Січ», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №4 (зі змінами).

4. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення працездатності систем об`єктивного відеоспостередження у м.Запоріжжі», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 № 5 (зі змінами).

5. Схвалити та подати на розгляд сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської цільової програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» (Телеканал «МТМ»)», затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 № 12 (зі змінами).

6. Схвалити та подати на розглад сесії Запорізької міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до Програми Запорізька Муніципальна Інтегрована Система Обробки Інформації», затвердженої рішенням міської ради від 30.06.2016 № 45 (зі змінами)

7. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodaky 818.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet