Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 773/9 -2016-12-19 - Про передачу майна права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, яке розташоване на території історико-культурного комплексу “700-літній Запорізький дуб” по вул.Тараса Бульби,14 в оперативне управління Запорізькому міському центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.137 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення Запорізького міського центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім”, департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, департаменту культури і туризму Запорізької міської ради та департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Вилучити  з оперативного управління департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради та  передати  в оперативне управління Запорізькому міському центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім” майно права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, яке розташоване на території історико-культурного комплексу “700-літній Запорізький дуб” по вул.Тараса Бульби,14 згідно з додатками 1,2.

2. Передати в оперативне управління Запорізькому міському центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім” об’єкт незавершеного будівництва “Історико-культурний комплекс “700-літній Запорізький дуб. Реконструкція” (каплиця) площею 101,4 кв.м, вартістю 924676,00 грн.

3. Доручити  департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради передати, а Запорізькому міському центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім” прийняти в оперативне управління майно права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя згідно з додатками 1,2  до рішення.

4. Доручити  департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради передати, а Запорізькому міському центру народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім” прийняти в оперативне управління майно комунальної власності, зазначене в пунктом 2 цього рішення.

5. Зобов’язати Запорізький міський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім”  надати до  департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                               В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 773_9.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet