Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 778/11 -2016-12-19 - Про оформлення раніше виконаного перепланування житлового примі- щеня №73 в гуртожитку по вул.Цегельній,13

Розглянувши звернення та надані документи комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради про перепланування житлового приміщення №73 в гуртожитку по вул..Цегельній,13, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 24.11.2016 №Ко-1966, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування житлового приміщення №73 в гуртожитку по вул.Цегельній,13 під житловий блок (загальна площа 42,7 кв.м, житлова площа 29,8 кв.м) згідно з технічним паспортом від 27.06.2016 інвентарна справа №259), яким володіє територіальна громада м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

Перепланування виконано шляхом зменшення житлової площі за рахунок влаштування кухні (2) площею 12,9 м².;

2. Мешканцю житлового блоку оформити перепланування за рахунок власних коштів.

3. Мешканцям житлового блоку та балансоутримувачу житлового будинку спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі гуртожитку та житлового блоку в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

              

Міський голова                                                        В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet