Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 778/16 -2016-12-19 - Про оформлення раніше виконаного перепланування житлового приміщення №53 в гуртожитку по вул.Глісерній,22

Розглянувши звернення та надані документи комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради про перепланування житлового приміщення №53 в гуртожитку по вул.Глісерній,22 враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 25.10.2016 №В-1755, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування житлового приміщення №53 в гуртожитку по вул.Глісерній,22  під  житловий  блок  (загальна  площа 33,9 м², житлова площа 30,2 м², згідно з технічним паспортом від 21.02.2012), яким володіє територіальна громада м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

Перепланування виконано шляхом влаштування житлового блоку а саме: зменшення площі житлової кімнати (1) до 13,1 м² за рахунок санвузла (2) площею 3,7 м².

2. Мешканцю житлового блоку оформити перепланування за рахунок власних коштів.

3. Мешканцям квартири та балансоутримувачу житлового будинку спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

              

Міський голова                                                                   В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet