Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 797/1 -2016-12-19 - Про створення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня та затвердження Типового положення

Згідно з Кодексом цивільного захисту України (зі змінами та доповненнями), постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №469 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту», розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.10.2015 №386 «Про затвердження Переліку департаментів, управлінь та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств області, які створюють обласні спеціалізовані служби цивільного захисту» й з метою організації належного забезпечення заходів захисту населення міста Запоріжжя від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у мирний час та особливий період виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити та затвердити перелік територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту (далі – Служби ЦЗ) місцевого рівня шляхом об’єднання об’єктових Служб ЦЗ та визначити їх органи управління й керівників (додається).

2. Затвердити Типове положення про спеціалізовані служби цивільного захисту (додається).

3. Керівникам суб’єктів господарювання з чисельністю 50 і більше працівників до 06.01.2017 надати управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради відомості про сили та засоби об’єктових Служб ЦЗ.

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 23.07.2013 №295 «Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту м. Запоріжжя» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatky 797_1.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet