Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 830 -2016-12-19 - Про передачу меморіальних дошок загиблим учасникам АТО балансоутримувачу

На виконання протоколу засідання робочої групи з питань міської топоніміки від 27.05.2016 №3, з урахуванням протоколу інвентаризаційної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради  по Комунарському району від 25.07.2016 щодо встановлених в Комунарському районі в травні 2016 року 12-ти меморіальних дошок загиблим учасникам АТО , виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати меморіальну дошку Говорусі О.М., яка встановлена на фасаді Запорізького навчально-виховного оздоровчого комплексу №110 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Стешенка,19, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

2. Передати меморіальну дошку Назаренку Д.А., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 103 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Новокузнецька,18-А, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

3. Передати меморіальну дошку Касьяненку Д.К., яка встановлена на фасаді Запорізької гімназії  № 107 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул.40-річчя Перемоги,59, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

4. Передати меморіальні дошки Швачку Р.О. та Ревуцькому А.М., які встановлені на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №97 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. 40-річчя Перемоги,27, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

5. Передати меморіальну дошку Кравцову Р.А., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №23 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Парамонова,6-А, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

6. Передати меморіальну дошку Перову А.Д., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №84 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Північнокільцева,16-А, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

7. Передати меморіальну дошку Мар’єнко С.В., яка встановлена на фасаді Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Північнокільцева,21, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

8. Передати меморіальну дошку Макеєву О.М., яка встановлена на фасаді Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №83 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Барикадна,2, на баланс територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

9. Передати меморіальну дошку Трофимову Є.Ю., яка встановлена на фасаді Позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Ситова,17-А, на баланс зазначеного закладу.

10. Передати меморіальні дошки Грязнову Б.О. та Добровольському С.В., яки встановлені на фасаді контрольно-перепускного пункту військової частини 3033 Національної гвардії України за адресою: вул. Юності,28-А, на баланс зазначеної військової частини.

11.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

 

Міський голова                                                           В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet