Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 833 -2016-12-22 - Про затвердження та надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОККОСХІДІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 37776408) містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва автогазового заправного пункту на території автозаправної станції по вул. Яценка,18 в м.Запоріжжя

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 №109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ОККОСХІДІНВЕСТ» щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва автогазового заправного пункту на території автозаправної станції по вул. Яценка,18 в м.Запоріжжя та надані документи,  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва автогазового заправного пункту на території автозаправної станції по вул. Яценка,18 в м.Запоріжжя, згідно з додатком.

2. Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради зареєструвати в містобудівному кадастрі та надати товариству з обмеженою відповідальністю «ОККОСХІДІНВЕСТ» містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва автогазового заправного пункту на території автозаправної станції по вул. Яценка,18 в м.Запоріжжя, затверджені пунктом 1 цього рішення.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ОККОСХІДІНВЕСТ» при проектуванні і будівництві об’єкта містобудування дотримуватися містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

 

Міський голова                                                           В.В. Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok 833.rar

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet