Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 837 -2016-12-27 - Про внесення змін до бюджетних призначень по видатках, що здійснюються за рахунок субвенцій з державного бюджету

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженнями  Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 978-р «Про перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, у 2016 році» та № 981-р «Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2016 році», на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 26.12.2016 № 743 «Про затвердження зменшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2016 рік»  та розпоряджень  від  27.12.2016  № 752 «Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році» і № 753 «Про затвердження зменшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році», згідно пункту 15 рішення міської ради від 25.12.2015 № 30 «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами) та враховуючи стан фактично нарахованих допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, пільг і житлових субсидій населенню на житлово - комунальні послуги, на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Збільшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу на  491,446 тис. грн. та встановити його в розмірі  640969,676 тис. грн. згідно з додатками 1, 2 (додаються).

 2. Зменшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  на 187,198  тис. грн. та  встановити його  в  розмірі 1334,190 тис. грн. згідно з додатками 1, 2 (додаються).

3. Зменшити обсяг видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги  на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» на 200,0 тис. грн. та встановити його в розмірі  2148,526 тис. грн. згідно з додатками 1, 2 (додаються).

4. Зменшити обсяг видатків фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, у 2016 році на 1265,435 тис. грн. і встановити його у обсязі  3720,565 тис. грн. згідно з додатками 1, 2 (додаються).

5. Здійснити перерозподіл видатків в межах загального обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот згідно з додатками 1, 2 (додаються).

6. Департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради з урахуванням внесених змін, передбачених у пунктах 1 - 5 рішення, внести зміни до розпису бюджету міста на 2016 рік.

7. Внести дане рішення на затвердження сесією Запорізької міської ради.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Малиш В.І.

 

Міський голова                                                          В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 1 do 837.rar

Прикріплені файли:

dodatok 2 do 837.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet