Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 844 -2016-12-29 - Про використання коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з рішеннями Запорізької міської ради від 24.12.2012 №79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя», від 30.03.2016 №5«Про Програму економічного і соціального розвитку м.Запоріжжя на 2016 рік» зі змінами та доповненнями, від 30.03.2016 №27 «Про надання дозволу підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади міста»,рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від  07.10.2016 №611«Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням», на підставі звернення комунального підприємства «Центр управління інформаційними технологіями»,виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями»використати залишок від раніше перерахованих коштів за рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.11.2016 №755 «Про надання фінансової допомоги» у сумі 28992 (двадцять вісім тисяч дев’ятсот дев’яносто дві) грн. 00 коп. на придбання мережевого обладнання та комп’ютерної техніки.

2. Комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями» здійснити заходи передбачені пунктом 1 даного рішення. 

3. Контроль за цільовим використанням коштів комунальним підприємством «Центр управління інформаційними технологіями» покласти на орган управління майном підприємства – департамент економічного розвитку міської ради.

4. Департаменту економічного розвитку міської ради та комунальному підприємству «Центр управління інформаційними технологіями»надати звіт щодо використання залишкувід раніше перерахованих коштів відповідно до пункту 1 даного рішенняпостійній депутатській комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М., керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet