Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 842 -2016-12-29 - Про введення в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті (об’єкт конкурсу) загального користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами і доповненнями, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи протокол №3 від 28.12.2016 засідання постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі та лист підприємства-перевізника, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Ввести в дію рішення постійно діючого конкурсного комітету з питань автомобільного транспорту в місті Запоріжжі щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті (об’єкт конкурсу) загального користування (додається).

2. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Тревел-Авто», тимчасово, до 01.04.2017, використовувати тариф на послуги з перевезення одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування №76 «вул. Олімпійська – вул. Розенталь» у розмірі: в звичайному режимі -1,50грн., в режимі маршрутного таксі – 4,0грн.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Тревел-Авто» надати розрахунки тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту до виконавчого комітету Запорізької міської ради згідно з вимогами діючого законодавства.

4. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради укласти, з 01.01.2017, договір надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, терміном на один рік, з переможцем конкурсу на автобусному маршруті №76.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. і управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради.

 

Міський голова                                                                        В.В. Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok 842.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet