Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 1 -2017-01-03 - Про закріплення на праві оперативного управління за комунальним закладом “Палац культури “Заводський” майна Палацу культури по вул.Лізи Чайкіної,53

Керуючись ст.ст.26,59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.319,320 Цивільного кодексу України, ст.137 Господарського кодексу України, враховуючи рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 №93 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна Палацу культури по вул.Лізи Чайкіної,53”, розглянувши звернення департаменту культури і туризму Запорізької міської ради  та комунального закладу “Палац культури “Заводський”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити на праві оперативного управління  за комунальним закладом “Палац культури “Заводський”  об'єкти нерухомого майна та інше майно Палацу культури по вул.Лізи Чайкіної,53, згідно з додатком до рішення.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації міської ради передати, а комунальному закладу “Палац культури “Заводський”  прийняти  в  оперативне  управління майно Палацу культури по вул.Лізи Чайкіної,53  згідно з додатком до рішення.

3. Департаменту  культури і туризму Запорізької міської ради, комунальному закладу “Палац культури “Заводський” та департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на об'єкт нерухомого майна - будівлю Палацу культури по вул.Лізи Чайкіної, 53  у відповідності до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М., заступника міського голови з  питань діяльності  виконавчих  органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 1.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet