Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 5 -2017-01-20 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна - «Композиція Ріг достатку» від Публічного акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення та документи, надані Публічним акціонерним товариством «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», враховуючи згоду департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та комунального підприємства «Титан», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Прийняти  до  комунальної  власності  територіальної  громади м.Запоріжжя від Публічного акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» майно, згідно з додатком до рішення, яке входить до складу «Композиція Ріг достатку» вартістю 26 352,00 грн. з ПДВ (двадцять шість тисяч триста п’ятдесят дві грн. 00 коп.).  

2. Закріпити  на  праві  господарського  відання  за  комунальним підприємством «Титан» майно, зазначене в п.1 рішення.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна - «Композиція Ріг достатку», та передачі його в господарське відання комунальному підприємству «Титан».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М., заступника    міського   голови  з  питань   діяльності  виконавчих  органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                                       В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 5.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet