Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 7 -2017-01-23 - Про роботу щодо розгляду звернень громадян у виконавчих органах міської ради у 2016 році

Розглянувши доповідну записку «Про роботу зі зверненнями     громадян у виконавчих органах міської ради у 2016 році», виконавчий комітет відзначає, що керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств і установ міста на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», рішень виконавчого комітету міської ради відповідні організаційно-управлінські заходи здійснено.

З метою поліпшення роботи виконавчих органів міської ради щодо розгляду звернень громадян, подальшого удосконалення стилю, форм і методів роботи  з  зазначеного  питання виконавчий   комітет  Запорізької  міської  ради

ВИРІШИВ:

1. Доповідну записку «Про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради у 2016 році» прийняти до відома та направити керівникам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій міста для ознайомлення, аналізу та використання у подальшій роботі (додається).

2. Керівникам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій міста:

2.1. До 01.03.2017 ретельно проаналізувати підсумки роботи  зі зверненнями громадян у 2016 році. Результати проведеної роботи розглянути на засіданнях колегій, на апаратних нарадах, видати розпорядчі документи щодо конкретних заходів, спрямованих на поліпшення цієї роботи.

2.2.Проаналізувати причини збільшення кількості звернень громадян, в т.ч. повторних, та розробити відповідні заходи.  

2.3. Посилити персональну відповідальність  за своєчасний, належний розгляд питань, порушених у зверненнях громадян.

При підготовці проектів відповіді неухильно виконувати резолюції міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому ради, зокрема, в частині підготовки проектів відповіді заявнику та особистого візування відповіді (за виключенням відпустки, відрядження, лікарняного

2.4. Забезпечувати якість і повноту розгляду звернень громадян щодо компетентного вирішення порушених питань та надання відповіді по суті, безумовно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян.

2.5. В усіх випадках відмови в задоволенні вимог, викладених у зверненні, заявникам викладати мотиви відмови та роз’яснювати порядок оскарження прийнятого рішення у відповідності з ч.4 ст.15, ч.8 ст.19 Закону України «Про звернення громадян».

2.6. Особливу увагу приділяти  розгляду звернень  ветеранів війни та праці, учасників бойових дій (АТО),  інвалідів, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів, інших осіб, які потребують соціального захисту та підтримки.

2.7. Оприлюднити  графік особистого прийому громадян на 2017 рік в засобах масової інформації.

3. Результати роботи зі зверненнями громадян вважати одним із основних критеріїв оцінки роботи керівника, в тому числі і при проведенні щорічної оцінки виконання посадовою особою місцевого самоврядування посадових обов’язків і завдань

4. Продовжити  звіти керівників виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій міста «Про стан роботи зі зверненнями громадян» на засіданнях виконавчого комітету міської ради.

5. Затвердити графік перевірок дотримання законодавства про звернення громадян у виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах, установах, організаціях міста у 2017 році (додається).

6. Відділу по роботі із зверненнями громадян виконкому міської ради у квітні 2017 року провести навчання для посадових осіб, службовців виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій міста, що відповідальні за даний напрямок роботи.

7. Про результати виконання даного рішення поінформувати виконавчий комітет міської ради до 10.01.2018.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А.

 

 

Міський голова                                                                      В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dopovidna zapyska.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet