Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 9 -2017-01-23 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя спеціалізованого обладнання та ліцензійного програмного забезпечення для впровадження електронної системи управління чергою від німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та подальше його використання

Керуючись ст.ст.59,60 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.319 Цивільного кодексу України, ст.137 Господарського кодексу України,  розглянувши  звернення  та  документи,  надані  німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, враховуючи лист управління соціального захисту населення Запорізької міської ради,  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запо-ріжжя від німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ спеціалізоване обладнання та ліцензійне програмне забезпечення для впровадження електронної системи управління чергою, згідно з додатком до рішення.

2. Закріпити на праві оперативного управління майно, зазначене в додатку до рішення за управліннями праці та соціального захисту населення  Запорізької міської ради по Дніпровському, Комунарському, Хортицькому, Шевченківському районах міста.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна, зазначеного в додатку до рішення, та подальшої його передачі в оперативне управління управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському, Комунарському, Хортицькому, Шевченківському районах міста.

4. Контроль за виконанням даного   рішення   покласти   на   першого заступника міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів   ради Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих  органів ради Пустоварова А.І.

 

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 9.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet