Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 10 -2017-01-23 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя ділянки теплових мереж по вул.Курузова,9а від ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФЕРОСПЛАВНИК 6»

Керуючись ст.ст.59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.136 Господарського кодексу України, розглянувши звернення ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФЕРОСПЛАВНИК 6», враховуючи згоду департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради та КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя від ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ  «ФЕРОСПЛАВНИК 6» ділянку теплових  мереж від ТК-4 до  зовнішньої поверхні житлового будинку по вул.Курузова,9а довжиною 14,5 п.м,   вартістю  44 825,00  грн. (сорок чотири тисячі вісімсот двадцять п’ять грн. 00 коп.).

2. Закріпити на праві господарського відання за КОНЦЕРНОМ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» інженерні мережі, зазначені в п.1 цього рішення.

3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя ділянки теплових мереж по вул.Курузова,9а, зазначеної в п.1 цього рішення, та подальшої передачі її в господарське відання КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Бородая О.М.

 

Міський голова                                                             В.В.Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet