Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 12/2 -2017-01-23 - Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству “Титан”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України, ст.136,137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради та комунального підприємства “Титан”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити  з оперативного управління департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради та  передати в господарське відання комунальному підприємству “Титан” майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради передати, а комунальному підприємству “Титан” прийняти в господарське відання майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати комунальне підприємство “Титан” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 до даного рішення.

4. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 12_2.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet