Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 12/3 -2017-01-23 - Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству “Титан”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.136 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та комунального підприємства “Титан”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити  з господарського відання МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та передати  в господарське відання комунальному підприємству “Титан” майно комунальної власності згідно з додатками 1,2 до рішення.

2. Доручити МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ОСНОВАНІЄ” передати, а комунальному підприємству “Титан”  прийняти в господарське відання  майно комунальної власності згідно з додатками 1,2  до рішення.

3. Зобов’язати  комунальне підприємство “Титан” надати до  департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 до даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 12_3.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet