Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 12/4 -2017-01-23 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління виконавчому комітету Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.136,137 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення комунального підприємство “Водоканал”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити  з господарського відання комунального підприємства “Водоканал”  та передати в оперативне управління виконавчому комітету Запорізької міської ради  майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити комунальному підприємству “Водоканал” передати, а виконавчому комітету Запорізької міської ради  прийняти в оперативне управління майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати комунальне підприємство “Водоканал” надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію про виконання пункту 2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 12_4.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet