Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 12/5 -2017-01-23 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління департаменту культури і туризму Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та передати в оперативне управління департаменту культури і туризму Запорізької міської ради майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити департаменту освіти і науки Запорізької міської ради передати, а департаменту культури і туризму Запорізької міської ради прийняти в оперативне управління майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати департамент культури і туризму Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію про виконання п. 2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                            В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok do 12_5.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet