Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 13/1 -2017-01-23 - Про передачу в безоплатне користування за договором позички нежитлового приміщення адміністративної будівлі по вул.Лізи Чайкіної,56 Заводській районній організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя», на підставі звернення Заводської районної організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил від 24.10.2016 №7, враховуючи позитивний висновок районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району від 03.11.2016 №01-24/1077, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати в безоплатне користування за договором позички нежитлове приміщення №43/ площею 16,10 кв.м першого поверху адміністративної будівлі (літ.А-3, А-4, А’-4) по вул.Лізи Чайкіної,56, яке перебуває в оперативному управлінні районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району, Заводській районній організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил строком на 2 роки 11 місяців для її розміщення.

2. Департаменту комунальної власності та приватизації міської ради:

2.1. Здійснити заходи з проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна зазначеного у п.1 даного рішення.

2.2. Укласти договір позички комунального майна, зазначеного у п.1 даного рішення з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Заводському району та Заводською районною організацією інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил після проведення незалежної оцінки цього майна.

3. Заводській районній організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил укласти відповідні договори з підприємствами - постачальниками комунальних послуг або з балансоутримувачем майна на відшкодування послуг.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                        В.В.Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet