Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 14/1 -2017-01-23 - Про розміщення в м.Запоріжжі святкових поздоровлень, присвячених до державних свят та пам’ятних дат на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 24.12.2012 № 79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.02.2013 № 45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення спеціальної реклами», та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 07.10.2016 №611 «Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:                                                                                 

1. Затвердити Графік розміщення святкових поздоровлень, присвячених до державних свят та пам’ятних дат протягом 2017 року (додається).

2. Затвердити Перелік місць розміщення святкових поздоровлень, присвячених до державних свят та пам’ятних дат, на існуючих рекламних конструкціях та розтяжках контактних мереж Запорізького КП МЕТ «Запоріжелектротранс» (додається).

3. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити затвердження ескізів зі святковими поздоровленнями до державних свят та пам'ятних дат, відповідно до Графіку розміщення святкових поздоровлень.

4. Доручити комунальному підприємству «Запорізьке міське інвестиційне агентство» за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, забезпечити виготовлення плакатів зі святковими поздоровленнями, у кількості - 53 плакати формату 3,0х6,0м, 45 плакатів формату 1,2х1,8м на кожне свято, згідно з узгодженими ескізами, для розміщення їх на існуючих рекламних конструкціях у визначених місцях на термін, відповідно до затвердженого Графіку розміщення святкових поздоровлень.

5. Власникам (орендарям) рекламних засобів, які зазначені в Переліку місць розміщення святкових поздоровлень, забезпечити своєчасне отримання у комунального підприємства «Запорізьке міське інвестиційне агентство» плакатів зі святковими поздоровленнями та їх розміщення у визначених місцях на термін, відповідно до затвердженого Графіку розміщення святкових поздоровлень.

6. Запорізькому КП МЕТ «Запоріжелектротранс» забезпечити організацію розробки та виготовлення перетяжок із святковими поздоровленнями, розташування їх у визначених місцях на термін, відповідно до затвердженого Графіку розміщення святкових поздоровлень.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

 

Міський голова

В.В. Буряк

 

 

Прикріплені файли:

dodatky do 14_1.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet