Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 17/2 -2017-01-23 - Про оформлення раніше виконаного перепланування житлового приміщення №36-А в житловому будинку №25 по вул.Професора Толока

Розглянувши звернення та надані документи комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради про перепланування житлового приміщення №36-А в житловому будинку №25 по вул.Професора Толока, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 16.11.2016 №Л-1853, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити раніше виконане перепланування із нежитлового приміщення №36-А в житловому будинку №25 по вул.Професора Толока (загальна  площа 32,0 м², житлова площа 16,6 м², згідно з технічним паспортом від 20.07.2016 інвентарна справа №44332/59706), яким володіє територіальна громада м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

Перепланування приміщення №36-А виконано шляхом організації однокімнатної квартири яка складається з наступних приміщень: коридору (1) площею 5,2 м², житлової кімнати (2) площею 16,6 м² та кухні (3) площею 6,7 м², в якій влаштований віконний проріз шляхом часткового закладання дверного прорізу.

2. Мешканцю приміщення оформити перепланування за рахунок власних коштів.

3. Мешканцям квартири та балансоутримувачу житлового будинку спільно з відповідними організаціями, які мають право проводити внесення змін до інвентарної справи, внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири в порядку, визначеному чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконане перепланування покласти на замовника.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

                                                                                          

Міський голова                                                             В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet