Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 26 -2017-01-23 - Про внесення змін до переліку підприємств, установ і організацій, яким дозволено вести квартирний облік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.9 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, розглянувши клопотання Запорізького державного підприємства «Радіоприлад» від 09.11.2016 №ЗДЕ-2595 про надання дозволу на виключення з переліку підприємств, установ і організацій, яким дозволено вести квартирний облік по Комунарському району, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до переліку підприємств, установ і організацій, яким дозволено вести квартирний облік по Комунарському району: виключити з переліку підприємств, установ і організацій, яким дозволено вести квартирний облік по Комунарському району Запорізьке державне підприємство «Радіоприлад».

2. Адміністрації Запорізького державного підприємства «Радіоприлад» забезпечити передачу облікових справ працівників, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку за місцем роботи, до районних адміністрацій міської ради за місцем їх проживання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet