Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 32 -2017-01-23 - Про видалення зелених насаджень по вул. Перемоги, 51

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (із змінами), наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №61 «Про організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень в м. Запоріжжі», рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.07.2016 №375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», на підставі заяви громадянина Кондратьєва А.С. про видалення зелених насаджень у зв’язку з благоустроєм території навколо магазину непродовольчих товарів з улаштуванням гостьової стоянки по вул. Перемоги, 51, згідно з проектною документацією «Благоустрій території навколо магазину непродовольчих товарів за адресою: вул. Перемоги, 51 у м. Запоріжжя з улаштуванням гостьової стоянки», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити громадянину Кондратьєву А.С. при проведенні робіт з благоустрою території біля магазину непродовольчих товарів та улаштуванню гостьової стоянки по вул. Перемоги, 51 видалити 3 (три) дерева та 157,0 м2 газону звичайного, згідно з Актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.11.2016 № 292.

2. Громадянину Кондратьєву А.С.:

2.1. Забезпечити збереження зелених насаджень, що залишаються на місці (1 береза).

2.2. Сплатити до міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 18547,69 грн. (вісімнадцять тисяч п’ятсот сорок сім гривень 69 копійок).

2.3. Виконати озеленення прилеглої території у відповідності до проекту «Благоустрій території навколо магазину непродовольчих товарів за адресою: вул. Перемоги, 51 у м. Запоріжжя з улаштуванням гостьової стоянки».

3. Управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради:

3.1. Видати громадянину Кондратьєву А.С. копію рішення виконавчого комітету міської ради для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню після отримання його від загального відділу виконавчого комітету міської ради.

3.2. Видати громадянину Кондратьєву А.С. ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району забезпечити внесення відповідних змін до облікової документації зелених насаджень.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet