Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 36 -2017-01-23 - Про організацію та проведення громадських робіт у 2017 році

Відповідно до вимог Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» (зі змінами), з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення шляхом організації та проведення громадських робіт, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам адміністративно-територіальної одиниці м.Запоріжжя та сприяють її соціальному розвитку, на 2017 рік (додається).

2. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій міста, за участю яких планується організація та проведення громадських робіт для безробітних, на 2017 рік (додається).

3. Встановити, що організація та проведення громадських робіт у 2017 році відбуватиметься із залученням коштів бюджету м.Запоріжжя.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

 

Міський голова                                                                          В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatky do 36.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet