Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 42 -2017-01-23 - Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на забезпечення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які переїхали на територію м.Запоріжжя

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок забезпечення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які переїхали на територію м.Запоріжжя (додається).

2. Затвердити перелік закладів, в яких забезпечується тимчасове перебування громадян (додається).

3. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.03.2015 №131 «Про затвердження переліку закладів, в яких забезпечується тимчасове перебування громадян» та рішення від 24.10.2016 №648 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2015 №131 «Про затвердження переліку закладів, в яких забезпечується тимчасове перебування громадян» вважати такими, що втратили чинність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

 

Міський голова                                                                        В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatky do 42.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet