Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 51 -2017-02-09 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.02.2015 №47 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ» для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул.Горького/вул. Комунарівській»

Керуючись ст.ст.31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.26,29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Мінрегіону України №109 від 07.07.2011 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», розглянувши звернення ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ» від 20.01.2017 №20/01 щодо зміни намірів забудови земельної ділянки по Поштовій/вул.Приходській (вул.Горького/вул.Кому-нарівській) та внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.02.2015 № 47 «Про затвердження та надання містобудівних  умов і обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ» для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул.Горького/вул. Комунарівській», та надані документи, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1.    Додаток № 5 до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради  від 23.02.2015 № 47 «Про затвердження та надання містобудівних  умов і обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ» для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул.Горького/вул. Комунарівській» викласти в новій редакції (додається). 
2. Департаменту архітектури та містобудування міської ради зареєструвати в містобудівному кадастрі та надати товариству з обмеженою відповідальністю «УКРБУДІНВЕСТ» містобудівні умови та обмеження забудови для будівництва багатофункціонального житлового комплексу зі спортивно-оздоровчим центром та музеєм спортивної слави ім.Л.І. Жаботинського та підземного паркінгу, за адресою: м.Запоріжжя, вул.Поштова/Приходська».
3. В іншій частині рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради  від 23.02.2015 № 47 «Про затвердження та надання містобудівних  умов і обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ» для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудовано- прибудованими приміщеннями по вул.Горького/вул Комунарівській» залишити без змін.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради                                                          С.М.Мішок


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet