Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 54 -2017-02-10 - Про затвердження автобусного маршруту загального користування «вул. М.Ласточкіна – Вокзал Запоріжжя-ІІ»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями та від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами і доповненнями, наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорту маршруту» (зі змінами), Програмою вдосконалення пасажирського транспорту в місті Запоріжжі на 2016 рік, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 30.06.2016 №39, рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.10.2016 №639 «Про організацію автобусного маршруту загального користування «вул. М.Ласточкіна – Вокзал Запоріжжя-ІІ», враховуючи акт комісії з обстеження доріг та дорожніх об’єктів на автобусному маршруті «вул. М.Ласточкіна – Вокзал Запоріжжя-ІІ» від 17.11.2016 та результати пасажирообстеження даного маршруту, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:
1. Затвердити в маршрутній мережі міста автобусний маршрут загального користування «вул. М.Ласточкіна – Вокзал Запоріжжя-ІІ» відповідно до напрямків, зазначених у додатку 1 до даного рішення, з кількістю транспортних засобів: в звичайному режимі руху – 3 од. класу А (місткістю не більше 22 пасажирів); в режимі маршрутного таксі – 3 од. класу А (місткістю не більше 22 пасажирів).
2. Внести автобусний маршрут «вул. М.Ласточкіна –  Вокзал Запоріжжя-ІІ» до реєстру міських автобусних маршрутів загального користування, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.06.2016 № 316 «Про внесення змін до Переліку зупинок громадського автотранспорту та затвердження реєстру міських автобусних маршрутів загального користування» та присвоїти йому номер 33.
3. Визначити місцями для розвороту та короткострокової стоянки автобусів маршруту:
3.1. Проїжджу частину по вул. К.Великого (за 20м до зупинки «Вокзал Запоріжжя-ІІ», непарний бік вулиці).
3.2. Проїжджу частину по вул. М.Ласточкіна, біля буд. 282.
4. Доповнити Місця для розвороту та короткострокової стоянки автобусів Комунарського району, затверджені рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.06.2016 №317 «Про затвердження місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів, які працюють на маршрутах загального користування в місті Запоріжжі та дотримання належного санітарного стану на них», місцем для розвороту та короткострокової стоянки автобусів відповідно до п.3.2. даного рішення.
5. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради організувати проведення конкурсу на право обслуговування автобусного маршруту загального користування в місті Запоріжжі за об’єктом та умовами, додаються.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok 1 do 54.rar

Прикріплені файли:

umovy konkursy.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet