Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Засідання Президії Громадської ради 23.05.2011

Довідка

 

23.05.2011 о 16-00 годині у малій залі міськвиконкому відбулося засідання Президії Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Присутні: 9 членів Президії, 2 представника Громадської Ради

1. Заслухали керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Бойко З. М., яка відмітила важливість обговорення з громадськими об’єднаннями проектів рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради; запевнила, що члени виконкому готові до співпраці, відповіла на організаційні питання.

2. Внесені зміни до положення про Громадську Раду при виконавчому комітеті Запорізької міської ради, затверджені на засіданні Громадської Ради 19.05.2011 р.

3. Доручено Щебликіну Ю.О., голові комітету з питань економічного та промислового розвитку, євроінтеграції та міжнародної діяльності, розробити макет бланку Громадської Ради та посвідчення члена Громадської Ради, та затвердити макети на наступному засіданні.

4. З урахуванням оптимальної співпраці з виконавчим комітетом Запорізької міської, затверджено проведення засідань президії Громадської ради І-й та ІІІ-й понеділок місяця, ІІ-й та ІV-й понеділок - за необхідністю. Засідання комітетів проводити не пізніше ІІ-го та ІV-го четверга  місяця, згідно регламенту роботи комітетів, затвердженого на засіданні Громадської Ради 19.05.2011 р.

Звернення:

1). Лист голови адміністрації громадської організації «Новоправіє» Матрія А. К. про проект «Жалобна книга Запоріжжя» направлено  до розгляду у комітет з питань соціального захисту.

2). Лист голови адміністрації громадської організації «Новоправіє» Матрія А. К. про організацію „круглого столу” щодо обговорення тарифів на опалення направлено  до розгляду у комітет з питань житлово-комунального господарства.

3). Лист голови правління Запорізької міської громадської організації „Асоціація інвалідів „Оберіг” Бакуменко О. В. про розгляд депутатським корпусом Запорізької міської ради питання про нарахування за теплопостачання для Асоціації інвалідів „Оберіг” за тарифами для населення направлено до розгляду у комітет з питань житлово-комунального господарства.

4). Направити відповідь на лист виконуючого обов’язки директора казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра» Штакельберга А. Л., щодо включення до складу Громадської Ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради уповноваженого представника підприємства заступника головного інженера з технічного переозброєння Уланова В. В., про відмову до включення до складу Громадської Ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради згідно Постанови кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 р. та Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Наступне засідання Президії Громадської ради відбудеться 30.05.2011 р.

 

Голова Громадської Ради 

при виконавчому комітеті

Запорізької міської ради                                                                                    К. Ю. Акула


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet